1 Ponuka | 0 Kandidáti | 1 Spoločnosť

Naše služby

Vaša spokojnosť je našou prioritou. Preto Vám v rámci Vašej spokojnosti vieme sprostredkovať nielen dopravu na výkon práce a ubytovanie, ale aj rôzne kurzy, ktoré Vám otvoria dvere do lepšej budúcnosti (Vodičský preukaz, opatrovateľský kurz, kurz prvej pomoci, rôzne licencie a osvedčenia, VZV).

Doprava do práce

Neviete, ako sa na miesto výkonu prace dopraviť? Vieme Vám zariadiť odvoz, zajednať lístok na autobus, vlak, zabookovať letenku! A to najhlavnejšie, vypracujeme pre Vás cenovo najvýhodnejšiu ponuku!

Sprostredkovanie kvalifikácie

Vyžaduje zahraničný zamestnávateľ od Vás osvedčenie, licenciu alebo musíte absolvovať nejaký kurz? Pomôžeme Vám! Nájdeme pre Vás cenovo najvýhodnejšiu a Vám najbližšiu ponuku!

Ubytovanie

V zmluve nestojí, že budete mať zabezpečené ubytovanie? Nezúfajte, pomôžeme Vám! Pomôžeme Vám nájsť najvhodnejšie ubytovanie, aby ste do práce nemuseli dochádzať ďaleko a aby ste ráno vstávali s úsmevom!

Doplnkové služby

Prišli ste do zahraničia a vyžadujú od Vás, aby ste sa prihlásili na tamojších úradoch? Naši profesionálni zamestnanci Vám ochotne dokážu pomôcť s prekladom životopisov, pri vybavovaní úradných dokladov doma, i v zahraničí. Zariadime Vám stretnutia, pomôžeme pri vypĺňaní formulárov, pri prihlasovaní i odhlasovaní. Kontaktujte nas!

Preklad životopisov

Neviete, ako odborne preložiť názvy škôl, zamestnaní a podobné? Nemá Váš životopis vhodnú štruktúru? Pomôžeme Vám!

Vypĺňanie formulárov

Stojíte v rade na úrade v cudzom meste a neviete si rady? Zavolajte nám, pomôžeme Vám s prekladom, alebo vypĺňaním potrebných formulárov.

Odborné poradenstvo

Chcete ukončiť pracovný pomer alebo neviete, kedy máte nárok na dovolenku? Kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme.

Powered by PrestonChampagne